שירותי שיווק

 

סינרגיה ועוד - מחלקת שיווק משלימה לחברות

 

 

סינרגיה ועוד - חברה לייעוץ עסקי ותפעול שיווקי בע"מ הינה חברה הפועלת מאז 1999 בענף התפעול השיווקי והיעוץ השיווקי עסקי. לחברה גישה חדשנית ייחודית הרואה בשיווק תהליך סינרגטי המשלב בין תחום התכנון והייעוץ השיווקי, ארגוני לבין תפעול מהלכי השיווק במתכונת Outsourcing המלווה ומעצים את מערך השיווק והמכירות בארגונו של הלקוח.

 

החברה פועלת כצוות רב תחומי בו חברים מומחים העוסקים ב:

 

תכנון שיווקי- ארגוני
ייעוץ שיווקי
פיתוח עסקי.
מידענות ומחקרי שוק.
ניהול מערכי מכירה וסוכני שטח.
שיווק ישיר, פרסום וקד"מ בנק' המכירה.
טלמיטינג וניהול משרד אחורי.
עיצוב והפקת עזרי שיווק.
יחסי ציבור ותקשורת.
שיווק אלקטרוני ושיווק גרילה באינטרנט

 


כולם כאחד התאגדו למתן מענה שלם וכולל לייעול ו/או לבנייה של מערך שיווק מכרתי עבור חברה, מוצר או שירות המצוי בכל אחד משלבי מחזור החיים השיווקי ו/או לארגון הנתון בתקופה של שינוי, או משבר.

 

ארגון שבפניו ניצבות מטרות כצמיחה, התפתחות, והתייעלות יישמן תוך התמקדות בתחומי התמחותו והפניית תחום השיווק בחלקו או כולו לקיום תהליך שיווקי מנצח.

 

תהליך שיווקי מנצח הנו מהלך סינרגטי שראשיתו בייעוץ שיווקי ותכנון עסקי, ארגוני, המשכו בהתאמת והטמעת התוכנית בארגונו של הלקוח על ידי ביצוע מעשי של עבודת שיווק יומימית ויישום מהלכי שיווק ותמהיל נכון של שירותי השיווק המבוצע באמצעות אנשי השיווק של חברתנו ומומחי ייעוץ השיווקי והפיתוח העסקי של חברתנו.

 

בשלב התכנון השיווקי-עסקי נבחנים עם הלקוח צרכיו ומטרותיו העסקיות והשיווקיות, המובנים לכדי תוכנית שיווק מעשית המגדירה אסטרטגית על עסקית וטקטיקות שיווק המתאימה שילוב סינרגטי של ביצוע שיווקי יומיומי ומהלכי שיווק ליצירת מסת שיווק קריטית ללקוח תוך חיסכון בעלויות והגעה להצלחה עסקית . לתוכנית לוח זמנים מוגדר, יעדים ומטרות, דרכי עדכון, משוב ובקרה.

 

הטמעה וישום תהליך השיווק בארגון יעשה לפי תוכנית העבודה השיווקית תוך ביצוע לפי הצורך של מהלכים ארגוניים, וגיוס כח אדם ושיפר המנגנון הלוגסטי הבאים להתאים את חברתו של הלקוח למהלך העבודה השיווקי החדש.

 

תפעול השיווק בחלקו או כולו יעשה בידי מומחי התפעול והייעוץ השיווקי במתכונת Outsourcing, משמעות הדבר בהיותנו זרוע הביצוע השיווקית של חברתכם, גוף המאחד את מחלקת השיווק עם משרד השיווק והפרסום האישי שלכם ודואג לכל עניני השיווק מ- א' ועד ת'.

 

חברתנו מחויבת למתן שירותי יעוץ שיווק ופיתוח עסקי מקצועי, איכותי, יצירתי, מהיר, יעיל וחסכני בליווי אישי צמוד ליצירת מענה שיווקי כולל ורווחי לחברתכם על פי תקציב השיווק, לוח הזמנים והיעדים שנקבעו בתוכנית.

 

הפניית השיווק ל- Outsourcing (מלא או חלקי) טומן בחובו יתרונות עסקיים בולטים:

 

1. חיסכון - בהפחתת עלויות השיווק הקבועות והמשתנות לכדי העלויות ההכרחיות והריאליות הנדרשות להשגת יעדי המכירה והשיווק של הלקוח.

 

2. מקצועיות - תכנון ותפעול השיווק נעשה בעבודת צוות סינרגטית בידי מומחי חברתנו, כאשר עימם ובראשם מנהל שיווק לקוחות העומד לרשותך הלקוח לתאום, ניהול ותפעול.

 

3. התייעלות - וקידום עסקי במתן האפשרות לאנשי ארגונך להתמקד בתחום התמחותם.

שילוב ושיתוף הנוצר בין אנשי השיווק ומומחי הייעוץ השיווקי והפיתוח העסקי מהשורה הראשונה בייעוץ ותפעול השיווק לבין אנשי חברת הלקוח מהווה גורם ראשון בחשיבותו ליצירת הסינרגיה ועוד הדרושה למיקסום יעדי המכירה והצמיחה בחברתך.

סינרגיה תמונה לעמוד ראשי