שיווק שטח מעשי

ייחודה ובידולה חברת סינרגיה ועוד הוא בהיותה אחת מחברות הייעוץ השיווקי היחידות המתמחות בביצוע של עבודת שטח שיווקית יומיומית המיושמת בהתאם לתוכניות העבודה השיוקיות שבוצעה עבור הלקוח עוד בשלב הראשון של עבודתנו.

 

מהלך שיווק השטח יוכל להתבצע ביישום של מהלכי שיווק כמנהל שיווק וכמערך שיווק חיצוני משלים - Outsourcing למערך המכירות בחברות בהן נדרש מערך שיווקי משלים מלא.

 

והן כמחלקת שיווק שטח משלימה לפיתוח עסקי שיווקי עבור נישה / מחלקה / מוצר "שמעט נזנח עסקית ושיווקית ".

 

תהליך המיועד בעיקר עבור חברות וארגונים עסקיים בינוניים וגדולים אשר להם מחלקות שיווק אך נדרשות למערך שיווק שטח משלים לאינטגרטור, - "סיירת" של מחלקת השיווק, כ"מדגש טורבו" העוסק בטיפול אישי ויומיומי בפיתוח העסקי שיווקי של הנישה/ המוצר הספציפי.


מהלך העבודה נעשה בשקיפות מלאה אל מול לקוחותיו של הלקוח שאינם מודעים להיותנו גוף חיצוני ובשיתוף ותיאום עם צוות המכירות ובניהול של מנהל ומחלקת השיווק של הלקוח.


דוגמא למהלך שיווק שטח הוא התהליך השיווקי המבוצע מזה מעל ל- 3 שנים עבור קבוצת לובינסקי יבואנית פיג'ו וסיטרואן בישראל.
חברתנו משמשת כמנהל וכמחלקת השיווק של מערך השירות על 38 מרכזי השירות שבו, אנשי סינרגיה ועוד אחראים על הקמה, מיסוד וביצוע של מהלכי שיווק של רשת השירות המנוהלת כרשת קמעונאית, זאת לצד עבודה יומיומית במתן סיוע פרטני שיווקי לכל מרכז שירות בנפרד. חשוב לציין שמהלך העבודה נעשה בשיתוף ובניהול של מנהלת השיווק של הקבוצה ומבוצע יחד עם מנהלי ואנשי מערך השירות והחלפים בקבוצת לובינסקי.

 

לחברתנו ניסיון רב בביצוע מהלכים דומים גם בחברות מתחומי הבניה , העיצוב , הייטק ועוד.

Untitled-1