שיווק משלים בחברות גדולות

חברתנו פועלת מאז 1999 ומשלבת בעבודתה תכנון שיווקי ופיתוח עסקי עם ביצוע בפועל של עבודת השיווק יחד עם צוות המכירות והשיווק של הלקוח.

 

שירותי החברה ניתנים מתוך נקודת מבט מקצועית ייחודית המזהה את יכולות הביצוע העסקיות שיווקיות בארגונו של הלקוח, מגדירה אותם ביצועית ומשלימה ומעצימה אותם בעבודה יומיומית של אנשי חברתנו יחד עם צוות מערך המכירות והשיווק של הלקוח.

 

חשוב לציין שלקוחות סינרגיה ועוד אף נהנים משירות בעלות משתלמת החוסכת להם כסף רב בכך שהם מקבלים צוות עבודה מלא בעלות מופחתת מהעלות הכוללת של מנהל שיווק ברמת השכר הנדרשת לאיוש מישרה וכמובן שלקוחותינו לא נדרשים ליחסי עובד מעביד עימנו .

 

ביצוע וקידום שיווקי עבור נישה / מחלקה / מוצר "שמעט נזנח עסקית ושיווקית ", תהליך המיועד בעיקר עבור חברות וארגונים עסקיים בינוניים וגדולים. בתהליך זה משמשת חברתנו כאינטגרטור, כ"סיירת" של מחלקת השיווק, כ"מדגש טורבו" העוסק בטיפול אישי ויומיומי בפיתוח העסקי שיווקי של הנישה/ מוצר הספציפי.

 

מהלך זה, תחילתו ביצירת תוכנית עבודה שיווקית הכוללת בין השאר הגדרת שוק היעד, הגדרת מוצר שיווקית, ביצוע מהלכי לקוח סמוי, קביעת אסטרטגיית על וטקטיקות שיווק. לתוכנית יעדים ומטרות ולוח זמנים לביצוע.

 

עיקרו של המהלך הוא ביישום תוכנית השיווק המבוצע על ידי צוות סינרגיה ועוד העוסק באופן יומיומי בעבודת המרקום השיווקית, בביצוע מהלכי קידום מכירות, שיווק אלקטרוני, שיווק חברתי, הפקת מערכי פרסום ועזרי קד"מ ובהטמעה וישום שיטות מכירה מתקדמות לצד ביצוע של עבודת טלמיטינג לקביעת פגישות מכירה איכותיות לצוות המכירות.

 

מהלך העבודה נעשה בשקיפות מלאה אל מול לקוחותיכם שאינם מודעים להיותנו גוף חיצוני ובשיתוף ותיאום עם צוות המכירות ובניהול של מנהל ומחלקת השיווק של הלקוח.

 

דוגמא לכך הוא תהליך השיווקי המבוצע כבר מעל ל - 3 שנים עבור קבוצת לובינסקי יבואנית פיג'ו וסיטרואן בישראל. חברתנו משמשת כמנהל וכמחלקת השיווק של מערך השירות על 39 מרכזי השירות שבו, אנשי סינרגיה ועוד אחראים על הקמה, מיסוד וביצוע של מהלכי שיווק של רשת השירות המנוהלת כרשת קמעונאית, זאת לצד עבודה יומיומית במתן סיוע פרטני שיווקי לכל מרכז שירות בנפרד.

 

חשוב לציין שמהלך העבודה נעשה בשיתוף ובניהול של מנהלת השיווק של הקבוצה ומבוצע יחד עם מנהלי ואנשי מערך השירות והחלפים בקבוצת לובינסקי. לחברתנו ניסיון רב בביצוע מהלכים דומים גם בחברות מתחומי הבניה , העיצוב , הייטק ועוד.

שיווק-משים-בחברות-גדולות.png