שיווק משלים לחברות קטנות

חברתנו פועלת מאז 1999 ומשלבת בעבודתה תכנון שיווקי ופיתוח עסקי עם ביצוע בפועל של עבודת השיווק יחד עם צוות המכירות והשיווק של הלקוח.


שירותי החברה ניתנים מתוך נקודת מבט מקצועית ייחודית המזהה את יכולות הביצוע העסקיות שיווקיות בארגונו של הלקוח, מגדירה אותם ביצועית ומשלימה ומעצימה אותם בעבודה יומיומית של אנשי חברתנו יחד עם צוות מערך המכירות והשיווק של הלקוח.


חשוב לציין שלקוחות סינרגיה ועוד אף נהנים משירות בעלות משתלמת החוסכת להם כסף רב בכך שהם מקבלים צוות עבודה מלא בעלות מופחתת מהעלות הכוללת של מנהל שיווק ברמת השכר הנדרשת לאיוש מישרה וכמובן שלקוחותינו לא נדרשים ליחסי עובד מעביד עימנו .

בסינרגיה ועוד תמצאו תוצר עבודה לקידום שיווקי עסקי:


מערך שיווק חיצוני משלים - Outsourcing למערך המכירות. מהלך שתחילתו בבניית תוכנית עבודה שיווקית הכוללת בניה מחודשת למערך השיווק והמכירות, לרבות ביצוע בחינת שוק היעד, ביצוע הגדרה שיווקית מחודשת לפעילות העסקית, לפי הצורך יצירת מבנה ארגוני מחודש למערך המכירות והשיווק, הטמעת טקטיקות שיווקית מעשיות ויצירת תפעול של תמהיל שירותי שיווק מלווים.

 

לאחר ביצוע שלב התכנון מיושם המהלך השיווקי כולו בידי צוות סינרגיה ועוד בעבודה יומיומית הנעשת בשילוב סינרגטי עם מערך המכירות בחברתו של הלקוח.


דוגמא לכך הוא תהליך העבודה השיווקי המתקיים מזה שנה עבור SNY – שני שירותי מטען בינלאומיים בע"מ ובמסגרתו אנו מספקים לחברה מערך שיווקי מלא המלווה את מערך המכירות של החברה וכולל: מתן שירותי פיתוח עסקי, בנייה ארגונית שיווקית , מתן שירותי מרקום מלאים, שיווק אלקטרוני , שיווק חברתי וביצוע של עבודת טלמיטינג יומיומית לקביעת פגישות מכירה איכותיות עבור צוות המכירות של החברה עם לקוחות פוטנציאלים.

 

חברתנו ביצעה מהלכי עבודה גם עבור חברת GAMATRONIC ישראל, קבוצת זיו אב הנדסה , ארדן קונטרול טק מקבוצת ניסקו , חב' דוד צ'פניק ובניו , ועוד לרבים אחרים.


1