מחלקת שיווק משלימה ומעצימה שיווק שעובד איתכם ועבורכם

כולם כאחד התאגדו למתן מענה שלם וכולל לייעול ו/או לבנייה של מערך שיווק מכירתי עבור חברה, מוצר או שירות המצוי בכל אחד משלבי מחזור החיים השיווקי ו/או לארגון הנתון  בתקופה של שינויי. ארגון שבפניו ניצבות מטרות כצמיחה, התפתחות, והתייעלות יישמן תוך התמקדות בתחומי התמחותו והפניית תחום השיווק בחלקו או כולו לקיום תהליך שיווקי מנצח.

 

תהליך שיווקי מנצח הינו מהלך סינרגטי שראשיתו בייעוץ שיווקי ותכנון עסקי, ארגוני, המשכו בהתאמת והטמעת התוכנית בארגונו של הלקוח על ידי ביצוע מעשי של עבודת שיווק יומיומית ויישום מהלכי שיווק ותמהיל נכון של שירותי השיווק המבוצע באמצעות צוות השיווק של חברתנו של חברתנו.

 

בשלב התכנון השיווקי עסקי נבחנים, יחד עם הלקוח, צרכיו ומטרותיו העסקיות והשיווקיות, המובנים לכדי תוכנית שיווק מעשית המגדירה אסטרטגית על עסקית וטקטיקות שיווק המתאימה שילוב סינרגטי של ביצוע שיווקי יומיומי ומהלכי שיווק ליצירת מסת שיווק קריטית ללקוח תוך חיסכון בעלויות והגעה להצלחה עסקית . לתוכנית לוח זמנים מוגדר, יעדים ומטרות, דרכי עדכון, משוב ובקרה.

 

יישום תהליך השיווק בארגון יעשה לפי תוכנית העבודה השיווקית תוך ביצוע לפי הצורך של מהלכים ארגוניים לרבות גיוס כח אדם הבאים להתאים את חברתו של הלקוח למהלך העבודה השיווקי החדש.

 

תפעול השיווק בחלקו או כולו יעשה בידי מומחי התפעול והייעוץ השיווקי במתכונת של מיקור חוץ – Outsourcing , משמעות הדבר בהיותנו זרוע הביצוע השיווקית של חברתכם, גוף המאחד את מחלקת השיווק עם משרד השיווק והפרסום האישי שלכם ודואג לכל עניני השיווק מ- א' ועד ת'.

 

חברתנו מחויבת למתן שירותי יעוץ שיווק ופיתוח עסקי מקצועי, איכותי, יצירתי, מהיר, יעיל וחסכני בליווי אישי צמוד ליצירת מענה שיווקי כולל ורווחי לחברתכם על פי תקציב שיווק פרוגרסיבי, לוח הזמנים והיעדים שנקבעו בתוכנית.

הפניית השיווק למיקור חוץ - Outsourcing טומן בחובו יתרונות עסקיים בולטים:

חיסכון

בהפחתת עלויות השיווק הקבועות והמשתנות לכדי העלויות ההכרחיות והריאליות הנדרשות להשגת יעדי המכירה והשיווק של הלקוח.

מקצועיות

תכנון ותפעול השיווק נעשה בעבודת צוות סינרגטית בידי מומחי חברתנו, כאשר עימם ובראשם מנהל שיווק לקוחות העומד לרשותך הלקוח לתאום, ניהול ותפעול.

התייעלות

וקידום עסקי במתן האפשרות לאנשי ארגונך להתמקד בתחום התמחותם.

שילוב ושיתוף הנוצר בין אנשי השיווק ומומחי הייעוץ השיווקי והפיתוח העסקי מהשורה הראשונה בייעוץ ותפעול השיווק לבין אנשי חברת הלקוח מהווה גורם ראשון בחשיבותו ליצירת הסינרגיה ועוד הדרושה למיקסום יעדי המכירה והצמיחה של חברתך.

 

נשמח לעמוד לרשותך צוות סינרגיה ועוד – מחלקת שיווק משלימה לחברות

למידע נוסף נא למלא את הפרטים: